Cipry.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cipry.ro

Bun venit!!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Teleporter Tradus in Limba Romana

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
demonika1996




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/04/2012

Teleporter Tradus in Limba Romana Empty
MesajSubiect: Teleporter Tradus in Limba Romana   Teleporter Tradus in Limba Romana EmptyMier Ian 02, 2013 2:32 pm

Salut Fiind Acesta Primul meu Post as vrea sa fac public Teleporterul Tradus in limba Romana 80% si restul Puteti Schimba Voi ce Vreti in el O sa gasiti un rand dak va uitati Bine un rand cu ("Teleporter Tradus de echipa Metin2Cavalos")Acesta Il puteti modifica in ce vreti voi eu am pus Metin2Cavalos Pt ca asta este serverul meu Smile

Instalare.:deschideti File Zilla (si intrati in :/usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/9012/chat )


Teleporteru Il puteti Lua de aici:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Inlocuiti Acel Script din File Zilla cu cel descarcat Trebuie sa fie identic numele cu cel din File Zilla


Am sa revin si cu alte Informatii :)Bafta


Am sa Revin cu (eventul Ox tradus)jumate Romana Jumate Italiana+Intrebari)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 74
Data de înscriere : 17/09/2011
Varsta : 29
Localizare : Suceava/Liteni

Teleporter Tradus in Limba Romana Empty
MesajSubiect: Re: Teleporter Tradus in Limba Romana   Teleporter Tradus in Limba Romana EmptyMier Feb 13, 2013 7:25 am

Foarte bun tutorialul si fiind primul meu utilizator care posteaza vei primi admin:X
Sus In jos
https://cipry.forumgratuit.ro
 
Teleporter Tradus in Limba Romana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cipry.ro :: Your first category :: Tutoriale Despre Metin2-
Mergi direct la: