Cipry.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cipry.ro

Bun venit!!!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%)

In jos 
AutorMesaj
demonika1996




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/04/2012

Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%) Empty
MesajSubiect: Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%)   Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%) EmptyJoi Ian 03, 2013 3:23 am

Va Salut Din nou am revenit cu Eventul OX tradus in Limba Romana 60%-Italiana 30)=Daca Stiti Italiana Puteti sa vi-l Traduceti singur eu ma multumesc si cu ce am facut eu ..


Instalare: /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/20358/chat (stergeti tot ce este in Chat

si adaugati toate Folderele din 20358 (acesta nu este chiar Uriel tradus Ci floarile Fara nume Acesta (20358) este codul florilor fara nume..




Intrebari... Download de aici:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Instalare: /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/ Cautati Fisierul oxquiz.lua stergetil pe cel din filezilla si adaugatil pe cel downloadat (atentie inrebarile mai sunt si capcane ) dak vreti sa adaugati alte intrebari deschideti oxquiz.lua si faceti asa cum este acolo
Sa Zicem (add_ox_quiz(1,"Exista pe pamant in 2010 6 miliarde de oameni¡H",false) (voi faceti la fel numai ca schimbati intrebarea ....intrebarea fiind Exista pe pamnant in 2010 6miliarde de oameni ) va-s zice cum e cu OX -care e gresit si corect dar nu stiu niki eu asta care e o si care e x (Va descurcati Voi )

Bafta daca intampinati Probleme contactatima printr-un pm sau la id [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
demonika1996




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/04/2012

Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%) Empty
MesajSubiect: Scuzati Greselile   Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%) EmptyJoi Ian 03, 2013 3:32 am

La italiana trebuia sa pun 30% dar ... imi pare rau
Sus In jos
 
Event Ox Tradus In (Limba Romana 60% si italiana%)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Teleporter Tradus in Limba Romana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cipry.ro :: Your first category :: Tutoriale Despre Metin2-
Mergi direct la: